Graweo.com – producent pucharów, statuetek drewnianych

znalezione w internecie

Medale, puchary – wręczane na zawodach sportowych, nagrody na różnego rodzaju konkursach w szkołach, plakietki, szyldy, tabliczki w szkołach, przedszkolach, firmach, domach, mieszkaniach, klatkach schodowych (można by wymieniać bez końca), pudełka na prezenty (drewniane), breloki, gadżety reklamowe… Praktycznie codziennie mamy styczność z takimi przedmiotami. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak są wykonywane? Ręcznie? A może to wszystko zawdzięcza się maszynom i komputerom? Gdzie zlecić wykonanie takich gadżetów czy upominków, według własnego pomysłu?

Podpowiadamy! Odwiedźcie stronę firmy Graweo – http://graweo.com/.

Firma nie tylko graweruje, ale również tworzy według Waszego indywidualnego projektu dyplomy, tabliczki, podziękowania, breloczki, podkładki, skrzynki, puchary, statuetki, medale, szyldy – z dedykacjami, życzeniami, numerkami, wzorkami… – wszystko zależy od potrzeb klienta.

W firmie tworzeniem i wykonywaniem projektów zajmują się wykształceni specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie i z wielką starannością. Firma głównie pracuje na materiałach takich jak drewno, metal czy pleksa – jednak dokładają wszelkich starań, by wykonać dla klienta grawer na każdym rodzaju materiału.

Jeśli tylko masz swój zarys projektu, pomysł i chcesz by został dla Ciebie wykonany, skontaktuj się z firmą, wyślij im mailowo swój projekt i czekaj na jego akceptację i wykonanie. To wszystko oczywiście bez wychodzenia z domu, to wielka oszczędność czasu i energii – móc wszystko załatwić przez internet – bez konieczności osobistego odbioru zlecenia.

Bardzo ważne jest to, że grawery są wykonywane na specjalistycznych maszynach, a co za tym idzie – są bardzo dokładne i trwałe. Jeśli potrzebujesz sto, takich samych medali czy tabliczek – każda będzie identyczna – czego nie jest się w stanie dokonać ręcznie. Odwiedź stronę http://graweo.com/ i zobacz już wykonane projekty – może znajdziesz w nich inspiracje do swojego projektu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *