Ośrodek leczenie uzależnień

zdrowie

Ośrodek leczenia (nie)uzależniony to prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień, który mieści się w Tarnowie. Specjaliści z ośrodka zajmują się leczeniem takich uzależnień jak:

-alkoholizm

-narkomania

-lekomania

-depresja

-uzależnienie od dopalaczy

-uzależnienie od seksu i hazardu

Jako że środek jest prywatną placówką, ceny za 28 dniowy pobyt wahają się od 4,5tys – 6,5tys.

By zapisać się na leczenie do środka, nie jest Wam potrzebne żadne skierowanie. Ustalacie termin z ośrodkiem i przyjeżdżacie danego dnia. Oczywiście – osoba, która ma zostać przyjęta, musi być trzeźwa – jeżeli tak nie jest – w ośrodku jest wykonywane odtruwanie alkoholowe i narkotykowe (dodatkowo płatne).

Na czym polega?

Odtruwanie polega na przyjmowaniu specjalistycznych leków przeciwpadaczkowych, przeciwdrgawkowych, uspokajających i przeciwpsychotycznych. Dopiero po „wytrzeźwieniu” osoba przystępuje do programu terapii uzależnienia.

Leczenie odbywa się w „zamknięciu”, tak więc każda osoba pracująca, dostanie skierowanie na badania lekarskie i na cały czas leczenia otrzyma L4. W ośrodku trzeba uczestniczyć zarówno w psychoterapii grupowej jak i indywidualnej. Zapewnione jest również pełne, bardzo smaczne wyżywienie – śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje – przez cały czas pacjent ma oczywiście dostęp do wody, soku, kawy czy herbaty.

Dlaczego właśnie ten Ośrodek Terapii Uzależnień wybrać?

Przede wszystkim pacjenci bardzo chwalą sobie atmosferę i komfortowe warunki w ośrodku. Doświadczona kadra, wysoka skuteczność leczenia, terapie w małych (12 osób max) grupach, szacunek wobec „klienta”, smaczne wyżywienie i kontrole sanepidu. To jedne z bardzo wielu plusów i udogodnień o których przeczytacie w opiniach o ośrodku.

Terapeutom w ośrodku nie chodzi tylko o to, by osoba leczona, po wyjściu żyła w abstynencji. Głównym ich celem jest to, by poprawić stan psychiczny osoby uzależnionej.

Zmiana sposobu myślenia o sobie, o problemach – osoby uzależnionej to dopiero sukces – a nie samo utrzymywanie abstynencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *