Szukasz miejsca na zorganizowanie imprezy rodzinnej lub firmowej?

Zbliża się wielkimi krokami impreza rodzinna a Ty nie masz pojęcia gdzie zorganizować spotkanie by goście mogli w wygodnych warunkach przenocować, pysznie zjeść, doskonale się bawić niezależnie od wieku, a przede wszystkim, by nie zapomnieli tego spotkania przez długie lata? Potrzebujesz urokliwego miejsca, gdzie panuje rodzinna atmosfera, gdzie posiłki przygotowywane są z miłością, ze świeżych, swojskich produktów? Chcesz zorganizować spotkanie w miejscu gdzie gra muzyka na żywo, gdzie można wybrać się na spacer po pięknej okolicy, albo zrobić wieczorną porą grilla na świeżym powietrzu?

Zajazd Krakowiacy i Górale

Mamy rozwiązanie! Jeśli kiedykolwiek podróżowałeś słynną Zakopianką, pewnie rzucił Ci się w oczy zajazd, hotel, restauracja – Krakowiacy i Górale. Nie? Jeśli nie to odwiedź ich stronę i wybierz się na wirtualny spacer po zajeździe, pokojach, restauracji i okolicy i przekonaj się, że to jest właśnie to miejsce, którego szukasz! http://krakowiacyigorale.pl

Zajazd organizuje imprezy firmowe (ma do dyspozycji sale nawet na 600 osób), imprezy rodzinne, spotkania okolicznościowego, wesela, chrzciny roczki… Ponad to znajdziecie na stronie kalendarz imprez, które zajazd organizuje co roku (grill, muzyka na żywo, koncerty, mikołajki, sylwester…)

Wyszukiwanie google? – organizacja wesel krzyszkowice, myślenice – koncerty myslenice.

Co oferuje zajazd?

Specjalne oferty Zajazdu to między innymi:

– Wesela z klasą

– Chrzciny

-Okolicznościowe imprezy

– Sylwester

– Spotkania rodzinne

– Imprezy Mikołajkowe

– Imprezy plenerowe z grillem

– Staropolskie śniadania – zarówno dla przejezdnych jak i gości hotelowych

Zaś w menu restauracji znajdziecie takie przysmaki jak:

– kwaśnica na gęsinie,

– szaszłyk z indyka,

– golonko opiekane na chrupiąco,

– filet z kaczki pieczony z kopytkami żurawiną i buraczkami,

– pieczeń z dzika w kapuście,

– ćwiartka gęsi wiejskiej z kopytkami….

Wszystkie produkty pochodzą od tutejszych rolników a mąka na chleb z pobliskiego młyna!

(Dodatkowo zajazd prowadzi sklep online – z dostawą do domu na terenie całej Polski – możesz cieszyć się ich przysmakami gdziekolwiek jesteś!).