Sklep online z wyrobami swojskimi

Każdy Polak doskonale wie, że kuchnia Polska to najlepsza kuchnia na świecie. Co więcej – nie tylko Polacy mają takie zdanie – coraz więcej obcokrajowców poznających naszą kuchnie, zakochuje się w niej! Nie ma jednak co mówić o polskiej kuchni, w której nie królują wyroby swojskie – a to niestety ciężko. Małe gospodarstwa, zaprzyjaźnione z miejscowymi mieszkańcami, malutkie piekarnie czy cukiernie – gdzie wiemy, że produkty, z których tworzy się torty, przetwory, wędliny – są wytwarzane tylko i wyłącznie z naturalnych produktów – z jaj od kurek z wolnego wybiegu u małych gospodarzy, z mąki z miejscowego młyna…

A co byście powiedzieli na sklep wiejski online? Zamawiasz naturalne przetwory, ciasta, czekoladki, gotowe dania, wędliny – z dostawą prosto do Twojego domu? Czy to jest w ogóle możliwe?

Tak!

Zajazd Krakowiacy i górale – otworzyli się na klientów z całej polski, otwierając sklep internetowy ze swoimi produktami.

Co znajdziecie w sklepie? Wyroby swojskie takie jak:

-ryby, sery, mięsa

-przetwory z owoców – dżemy konfitury

-przetwory z warzyw i grzybów

-pieczywo a także wszelakie dodatki do pieczywa,

-słodycze, czekoladki, torty, ciasta, ciasteczka…

-sosy i dodatki

-produkty suche, takie jak kawa, herbata, sól…

-oleje i oliwy,

-wyroby gotowe

-zakwasy

-oraz wszelkiego rodzaju kiszonki.

Odwiedź stronę sklepu: https://sklep.krakowiacyigorale.pl/ – zamów wszystko czego potrzebujesz bez wychodzenia z domu a kurier w ciągu kilku dni, dostarczy pod wskazany adres Twoje zamówienie.

Poznałeś właśnie zajazd Krakowiacy i Górale od kuchni – coś więcej?

Zajazd ten znajduje się tuż przy Zakopiance. Możesz tu przyjechać będąc w trasie, by odpocząć, złapać oddech, zjeść coś pysznego. Możesz u również zorganizować wesele, chrzciny, komunię, imprezę okolicznościową, spotkanie rodzinne, imprezę firmową… a także wziąć udział w licznych imprezach organizowanych przez sam Zajazd – takich jak Mikołajki, kuligi, imprezy plenerowe z grillem i ogniskiem, czy sylwestra!

To magiczne miejsce przyciąga wielu turystów – którzy wracają tu niemal każdego roku – przekonaj się sam!