Gdzie w Polsce na narty?

podróże

Kluszkowce! To mała wieś położona w województwie małopolskim. Historia tej wsi sięga aż XIII wieku. My jednak nie o tym. O wsi piszemy dlatego, że znajduje się tutaj wspaniały hotel i ośrodek narciarski, który z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów, z całego niemal świata. Nie tylko malownicze okolice, ciekawe stoki z różnymi trasami, hotel ze SPA, wspaniałe trasy rowerowe… ale wspaniałe zabytki i wiele imprez – to główne atrakcje Kluszkowiec.

Jeśli ktoś planuje urlop na Podhalu, najchętniej rezerwuje pokój w Pensjonacie Willi Szarotka. Dlaczego?

Szarotka oferuje swoim odwiedzającym aż 75 miejsc noclegowych, w przepięknych, gustownie urządzonych pokojach – każdy oczywiście z łazienką, wyposażeniem takim jak radio, tv, telefon i darmowy internet. Większość pokoi (2,3,4 osobowych) jest z balkonami, bądź też wspaniałym widokiem. Wyobraź sobie, że wstajesz rano i wyglądając przez okno widzisz malownicze Tatry i Jezioro Czorsztyńskie?

Każdy z gości może korzystać z ogromnego, darmowego parkingu, z sali rekreacyjnej (ze sprzętem sportowym), z tarasu widokowego, stylowej altany, kominka grillowego, placu zabaw dla dzieci, z boisk do gry w koszykówkę, siatkówkę itp, a także z szałasu górskiego – idealnego do imprez biesiadnych. Hotel przyjmuje nie tylko gości indywidualnych, ale również grupy – kolonie, obozy, imprezy firmowe, zimowiska, zielone szkoły…

Dzięki zatrzymaniu się w tak umiejscowionym Pensjonacie, można wiele zwiedzić. Miejscowość jest bowiem doskonałą bazą wypadową w Gorce, Pieniny, na Słowację czy w Tatry Wysokie. Pensjonat leży nad Zalewem Czorsztyńskim w Pieninach, tak więc nawet spacerowanie po okolicy może być pełna wrażeń i wspaniałych widoków.

Jeśli chcecie wypoczywać na miejscu, również nie będziecie się nudzić. Bowiem znajdziecie tu: wyciąg krzesełkowy na górę Wdżar, będziecie mogli też zwiedzić kilka zabytkowych zamków, kościółków; znajdziecie tu też obozy narciarskie i żeglarskie, a jeśli kochasz wędkarstwo – też znajdziesz tu atrakcje dla siebie! Nie zapomnij zabrać wędki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *