Tatiana Szczęch – Stylistka z Gliwic

moda

Interesujesz się modą? Chcesz dobrze wyglądać, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? Czujesz, że Twój strój Cię niczym nie wyróżnia i czujesz się jak szara myszka? Możesz to zmienić.

Wchodząc na stronę wspaniałej stylistki Tatiany Szczęch http://tatianaszczech.pl/

Możesz znaleźć informacje gdzie Tatiana przeprowadza warsztaty i wybrać się na nie, by wreszcie zrozumieć modę, by dowiedzieć się jak dobierać kolory, jak się nimi bawić, jak robić odpowiedni makijaż służbowy, jakie są zasady dress code i wiele wiele innych tematów, które pomogą Ci odnaleźć swój styl!

Wszystkie szkolenia i warsztaty najczęściej odbywają się w kameralnej atmosferze, w studiu Tatiany. Przy herbatce i domowych ciasteczkach prowadzi rozmowy o fasonach, kolorach i stylu!

Takie spotkania nie są kierowane tylko do osób ze świata show biznesu, jak większość uważa. Spotkania te są organizowane dla osób w każdym wieku, o każdej figurze, o każdym statusie społecznym. Ponadto…

Można po warsztatach umówić się ze stylistką na indywidualne spotkanie – wspólne zakupy.

Wybierzecie się do galerii, do kilku sklepów, które wybierze dla Was stylistka. Waszą rolą będzie tylko… stać w przymierzalni 😉

To stylistka biega po sklepie dobierając dla Was odpowiednią garderobę i dodatki (oczywiście ściśle według Waszych wytycznych, bo nikt nie ubierze Was w coś co Wam kompletnie się nie podoba i nie pasuje do Waszego gustu czy co gorsza – wizerunku). Warto takie spotkanie przeprowadzić choć 2 razy w roku, najlepiej w czasie wyprzedaży, gdyż można wtedy pozwolić sobie na skompletowanie większej ilości zestawów.

Jeśli nie macie problemu z doborem garderoby, ale za to chcecie poznać tajniki odpowiedniego makijażu czy fryzury, tak by były zawsze dobrane odpowiednio do Waszego stanowiska, na imprezę, na codzienne wyjścia – również z pomocą przyjdzie stylistka – i to nie tylko przez spotkania na szkoleniach czy warsztatach, ale można się z nią umówić na prywatne spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *