Instor – specjaliści od instalacji

Budując dom, bądź chcąc zmodernizować już istniejący przeszukujesz sieć by znaleźć odpowiednich fachowców do tego zadania? Wybór nie jest prosty a Ty chcesz by firma pełniła szeroki zakres usług i wykonała wszystko od przysłowiowego „a” do „z” – czyli wykonała projekt, założyła instalacje a w razie jakichkolwiek problemów – przyjechała do niej z serwisem. W sieci istnieje wiele stron firm, które szczycą się szerokim zakresem usług – warto jednak wybrać tę, która istnieje już długo na rynku – by mieć pewność, że po latach nadal będziemy mogli liczyć na ich fachową pomoc.

Polecamy więc odwiedzić stronę http://instor.pl. Dlaczego?

Firma Instor już od 2011 roku działa na rynku budowlanym, dzieli się doświadczeniem i wiedzą ze swoimi wymagającymi klientami, do każdego zlecenia fachowcy podchodzą w sposób bardzo indywidualny. Fachowcy zaprojektują instalację, dobiorą odpowiednie materiały i sprzęty, zamontują a następnie będą serwisować.

Co oferuje Instor?

Firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z instalacjami budowlanymi, w ich ofercie znajdziecie takie instalacje jak:

– Fotowoltaika

– Rekuperacja – Wentylacja

– Instalacje CO

– Klimatyzacja

– Instalacje wodno-kanalizacyjne

Firma Instor zajmuje się wymianą źródeł ciepła, wentylacją mechaniczną z odzyskaniem ciepła, instalacją centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także oferuje montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych czy kolektorów słonecznych.

Dodatkowo firma pomaga klientom w uzyskaniu dotacji, chociażby z programu „Czyste powietrze” – oni zajmą się za nas wszystkimi formalnościami.

Firma instor w liczbach!

10 lat na rynku.

Ponad 600 wykonanych instalacji różnego typu.

Blisko 2400 zadowolonych klientów.

Ponad 140 podłączonych piecy.

Odwiedzając stronę http://instor.pl znajdziesz formularz kontaktowy – odezwij się do specjalistów – oddzwonią by umówić się na spotkanie i dobranie odpowiednich rozwiązań do Twojego domu. Na stronie znajdziesz pełną ofertę firmy i przekonasz się, dlaczego warto wybrać właśnie tych fachowców!